Našu župu posjetili studenti teologije iz Splita

Našu župu posjetili studenti teologije iz Splita

U petak 12. svibnja 2017. godine našu župu posjetili su studenti treće godine Filozofsko-teološkog fakulteta iz Splita.

Samom dolasku u Lički Osik prethodila je posjeta našoj biskupiji gdje je goste rado dočekao naš biskup mons. Zdenko Križić u zajedništvu s kancelarom biskupije vlč. Marinkom Miličevićem, tajnikom biskupa vlč. Mišelom Grgurićem i đakonom Perom. Tako su u jednom danu uspjeli posjetiti veći dio Gospićko-senjske biskupije te su se radosno vratili obevezama studiranja.

U našoj župi im je bio pripremljen ručak kako bi mogli dalje nastaviti svoj put prema Crkvi hrvatskih mučenika na Udbini kao i povratak kućama u Split.

Dragim gostima hvala na posjeti.