Vjernici Mušaluka u radnoj akciji pokraj prastare crkve Duha Svetoga

U četvrtak 1. lipnja vjernici iz Mušaluka okupili su se oko crkve Duha Svetoga koja je ovih dana u obnovi da urede okoliš oko nje same kako bi blagdan Duhova kojeg slavimo u nedjelju protekao u što ljepšem i boljem ozračju.

Svatko je trebao upregnuti. Netko je kosio travu, netko je uređivao cvijeće i čistio crkvu.....

Na kraju se dobilo ono čime se Mušalučani ponose da svi koji će doći u nedjelju na svetu misu na blagdan Duhova, da se osjećaju dobrodošli, a svima neka Duh Sveti uzvrati sa svojim darovima.

Hvala svima koji su pomogli kod uređivanja i pripremanja ove crkve za njezin godišnji god!