Dan škole

Objavljeno   

10. lipnja 2013. obilježen je Dan škole u OŠ dr. Franje Tuđmana u Ličkom Osiku. Priredba je započela himnom i pozdravom novog ravnatelja prof. Antonia Milinkovića koji je i podijelio priznanja najboljim učenicima koji su sudjelovali na školskim i županijskim natjecanjima. Na priredbi su sudjelovale i razne ličnosti iz društvenog i političkog života. U raspoloženje same priredbe uveli su nas najmlađi, učenici područne škole u Širokoj Kuli. Učenici 4. razreda pokazali su se kao pravi mali poligloti i obnovili su nam znanje njemačkoga jezika uz pjesmu Hallo, wie geht's?! Za neke je ovaj kraj nastavne godine samo početak odmora do jeseni kada će se opet ponovno sresti, a za neke ovaj dan označava kraj osnovnoškolskog obrazovanja. Naime, naši osmaši odlaze i više se ne vraćaju u ove školske klupe, makar ne kao učenici. Stoga su priredili svoj posebni oproštaj od učitelja, nas koji ostajemo, osnovnoškolskog zvona i svog djetinjstva i dijela života koji su proveli u osnovnoj školi. Sama priredba završila je uz pjesmu i zvuke tambura uz nastup foklora, tamburaša i zbora.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se