DVADESET I PETA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I PETA NEDJELJA KROZ GODINU

U ovom tjednu koji je pred nama slavimo:

 

PON 25 Aurelija; Zlata; Rikarda

UTO 26 Sv. Kuzma i Damjan; Damir

SRI 27 Vinko Paulski; Vicencija

ČET 28 Vienceslav; Veteslav

PET 29 SV. MIHAEL, GABRIEL I RAFAEL, ark.

SUB 30 Sv. Jeronim; Honorij; Jerko

NED 1 26. KROZ GOD.Terezija od Djeteta Isusa

 

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9 sati slavi se u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu, a sveta misa u 11 sati slavi se u Ličkom Osiku. Na toj misi svečano ćemo zazvati Duha Svetoga za početak školske i vjeronaučne godine pa se na svetu misu pozivaju djeca i njihovi nastavnici.

 

U srijedu svoj susret ima molitvena zajednica u 19 sati u dvorani Pastoralnog centra.

 

U petak će biti sveta misa u 17 sati kod kapele sv. Mihovila u Vukšiću.

 

Stigao je novi broj našeg župnog lista Providnost te ga možete nabaviti nakon svetih misa ili u župnom uredu.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se