DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

U ovom tjednu slavimo:

PON 16 Hedviga; Marija Margareta A.

UTO 17 Ignacije Antiohijski; Vatroslav

SRI 18 Sv. Luka, evanđelist; Lukša

ČET 19 Pavao od Križa; lvan Breb

PET 20 Vendelin; Irena; Miroslava

SUB 21 Uršula; Zvjezdan; Hilarija

NED 22 29. KROZ GOD. Sv. Ivan Pavao II.

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

Svaku večer su listopadske pobožnosti u 17:30 i nakon krunice i litanija slavi se sveta misa.

Prvopričesnici imaju župnu katehezu utorkom, a krizmanici četvrtkom u dogovoreno vrijeme.

U kinu Korzo u Gospiću će u ponedjeljak u 19:30 sati biti projekcija filma 'Karolu s ljubavlju' te predstavljena knjiga 'Rođen sam u Wadowicama'.

Dokumentarni film 'Karolu s ljubavlju' traje 30 minuta, sniman je u Poljskoj, na mjestima važnim za život Karola Wojtyle, pape Ivana Pavla II.. Na međunarodnom festivalu kršćanskog filma 'Magnificat 2015' održanom u Bjelorusiji autor Domagoj Pejić dobio je priznanje organizatora jer je film - kako piše na priznanju - 'rađen s osobitom ljubavlju prema svetom Ivanu Pavlu II'.

Projekcija filma i predstavljanje knjige o papi Ivanu Pavlu II.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se