TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 3 Martin Porres; Hubert

SUB 4 Sv. Karlo Boromejski; Dragutin

NED 5 31. KROZ GOD.Emerik, Mirko

Župna kateheza za krizmanike i prvopričesnike je redovito prema rasporedu.

U ponedjeljak i utorak još traju listopadske pobožnosti. Molitva krunice započinje u 16:30 sati i nakon krunice i litanija je sveta misa.

Na blagdan Svih Svetih sveta misa u 9 sati slavi se u Širokoj Kuli, a u 11 sati u Ličkom Osiku.

Na Dušni dan je sveta misa samo u 9 sati.

U nedjelju ćemo u našoj župi obilježiti Dan logoraša na svetoj misi u 11 sati. Na misi će prisustvovati svi zatočeni u logorima sa našeg područja.

Sveta misa u 9 sati u nedjelju jer je prva nedjelja u mjesecu slavi se u Širokoj Kuli u 9 sati.

Svi stari, bolesni i nemoćni mogu se prijaviti u župnom uredu kako bi se krenulo sa projektom župe i škole, tj. hranom ili ručkom kako bi se njima olakšala svakodnevica. Garantiramo da cijena obroka neće biti skupa.