TRIDESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

TRIDESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU

U ovom tjednu slavimo:

 

PON 6 Leonard; Vedran; Sever

UTO 7 Engelbert; Anđelko

SRI 8 Gracija Kotorski; Milostislav

ČET 9 Posveta lat. bazilike; Ivan L.

PET 10 Leon Veliki, Lavoslav, Lav

SUB 11 Sv. Martin biskup; Davorin

NED 12 32. KROZ GOD.Jozafat, Emilijan, Milan

 

Župna kateheza za sakramente Prve pričesti i Krizme je redovito.

Sakrament ženidbe žele sklopiti Miroslav Kolaković iz Gospića iz Žabice i Bernarda r. Fajdić iz Budaka. Sakrament ženidbe slaviti će se u subotu 11. studenog u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 18 sati.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se