TRIDESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 24 Krizogon; Krševan

SUB 25 Sv. Katarina Aleksandrijska, Kaja, Tina

NED 26 KRIST KRALJ, Konrad, Leonard, Dubravko

Župna kateheza za svetu pričest i krizmu je redovito.

U srijedu na spomendan svete Cecilije, zaštitnice crkvenog pjevanja sveta misa će se slaviti u 18 sati u gospićkoj katedrali. U 17 sati svi zboraši našeg dekanata sastati će se u dvorani Caritasa. Nakon svete mise svaki zbor će se predstaviti jednom pjesmom.

Sljedeća nedjelja ili Nedjelja Krista Kralja posljednja je nedjelja u ovoj liturgijskoj godini. Svete mise slave se u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Nakon svete mise biti će izloženo Presveto jer ove nedjelje svake godine imamo godišnje klanjanje. Presveto će biti izloženo do 17 sati kada će biti svečani blagoslov.