Otvorena Područna škola u Širokoj Kuli

Objavljeno   

Ove školske godine započela je s radom Područna škola u Širokoj Kuli.

Široka Kula je u Domovinskom ratu bila okupirana i opustjela. Nakon rata život se počeo vraćati i mlade obitelji doseljavati. Stvorili su se uvjeti za ponovno otvorenje Područne škole. Prigodnim programom 5. rujna u 9.00 svečano je otvorena uz nazočnost učenika, učiteljice i brojnih djelatnike škole, te medija i predstavnika Područnog ureda.

Svečani čin otvaranja blagoslovio je velečasni Luka Blažević. Program je svojim nastupom uveličao Tamburaški orkestar  Osnovne škole Dr. Franje Tuđmana Lički Osik. Ove školske godine školu u Širokoj Kuli će pohađati tri učenika u prvom, trećem i četvrtom razredu. Idućih godina broj učenika će se povećavati.

Pri uređenju učionice i ostalog prostora Područne škole te uljepšavanju okoliša sudjelovali su djelatnici Škole.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se