ČETVRTA KORIZMENA NEDJELJA

PET 16 Hilarije i Ticijan; Smiljan

SUB 17 Sv. Patrik; Domagoj; Hrvatin

NED 18 5. Korizmena Gluha.Ćiril Jeruzalemski; Salvator

Započeli smo s devetnicom sv. Josipu. Svaku večer je sveta misa s propovijedi u 18 sati, a prije toga s početkom u 17:30 sati moli se krunica i litanije svetog Josipa.

U utorak iza svete mise navečer sastanak imaju Župna pastoralna vijeća župa Lički Osik i Široka Kula.

Vjeronauk za 2. i 3. razred je utorkom od 16 sati, a za 7. i 8. četvrtkom od 16 sati.

U srijedu svoj susret ima molitvena zajednica nakon svete mise.

Tko želi može donirati hranu za Caritas. Trenutno nedostaje šečera u našem Caritasu pa se možete uključiti u korizmenoj konkretnoj ljubavi prema drugima koji su u potrebi.