DVADESET I ŠESTA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I ŠESTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 1 Terezija od Djeteta Isusa; Remigije

UTO 2 Anđeli čuvari; Anđelko

SRI 3 Kandid; Gerhard; Svjetlana

ČET 4 Franjo Asiški; Franka; Kajo

PET 5 Sv. Faustina K.; Flavijan

SUB 6 Bruno; Fides; Verica

NED 7  27. KROZ GOD.BDM od Krunice (Ružarija)

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9 sati slavi se u Širokoj Kuli, a u 11 sati u Ličkom Osiku.

Sutra u ponedjeljak započinje mjesec listopad, mjesec posvećen BDM. Svaki dan će se moliti krunica u 17:30 i nakon nje se slavi sveta misa. Posebno se pozivaju sva djeca, ali i odrasli da se priključe molitvi krunice.

U srijedu iza svete mise svoj susret ima molitvena zajednica.

Najavljujemo hodočašće u Međugorje 26. i 27. rujna. Cijena puta s noćenjem je 350 kuna.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se