Volim Hrvatsku

Volim Hrvatsku

Učenice uspješne na natječaju „Volim Hrvatsku“

Edukativno – ekološka akcija turističke zajednice Ličko - senjske županije je ove godine imala veliki odaziv škola i dječjih vrtića. Dugi niz godina Osnovna škola Dr. Franje Tuđmana se uključuje na Natječaj i osvaja nagrade, bilo to za likovne ili literarne radove. Ove godine je drugo mjesto osvojila učenica Nina Štefančić iz 6. razreda za likovni rad pod mentorstvom učitelja likovne kulture Andre Banovca. Drugo mjesto je osvojio literarni rad učenice 7. razreda Roberte Pešave pod mentorstvom Renate Milković Domazet. Priznanja vrijednim i uspješnim učenicama je 18. studenog 2011. uručio župan ličko – senjski gospodin Milan Jurković te direktor turističke zajednice gospodin Ivan Radošević .

Lijepo jesensko jutro je pridonijelo uveličavanju ovog događaja kao i ljepota Plitvičkih jezera gdje se dodjela nagrada održala.