PETA KORIZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

PETA KORIZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 8 Dionlzije; Diogen; Klement
UTO 9 Marija Kleofina; Demetrije
SRI 10 Ezekijel; Apolonije; Sunčica
ČET 11 Stanislav; Stana; Radmila
PET 12 Julije; Viktor; Saba; Davorka; Bazilije
SUB 13 Martin I. papa; Ida; Justin
NED 14 CVJETNICA Valerijan; liburcije; Maksim, Zdravko
 
Župna kateheza za sakramente je redovito.
U utorak je sastanak Župnih pastoralnih vijeća u 20 sati.
U četvrtak je velika Korizmeno-uskrsna ispovijed u 17 sati.
U petak je pobožnost Križnog puta u 17:30 sati. Nakon pobožnosti slavi se sveta misa.
Sljedeće nedjelje na Nedjelju Muke Gospodnje svete mise su u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Na obje svete mise blagoslovit će se maslinove grančice, a na svetoj misi u 11 sati biti će procesija od župnog dvora u crkvu kao spomen na Isusov svečani ulazak u Jeruzalem.
 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se