DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

28 P   Presveto Srce Isusovo; Irenej, Mirko, Ratko
 29 S   Sv. Petar i Pavao ap.; Bezgrj. Srce Marijino
 30 N   13. NEDJ KROZ GOD; Rimski prvomučenici

U ponedjeljak na blagdan Ivana Krstitelja hodočastimo sv. Ivi u Podmilačje. Autobus kreće sa kolodvora u Gospiću u 4 sata i pokupit će vjernike na kolodvoru i kod katedrale. U Lički Osik planira doći u 4 i 15 kao i u naselje i hodočašće onda počinje.

Na blagdan Presvetog Srca Isusova i Marijina u petak i subotu svete mise su u našoj župi u 9 sati.

U subotu također na blagdan Srca Marijina i apostolskih prvaka sv. Petra i Pavla imamo svećeničko ređenje u gospićkoj katedrali u 18 sati. Za svećenika će biti zaređen vlč. Josip Tomljanović. Molimo Boga na daru svećeništva vlč. Josipa!

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.