TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

1 P   Aron, Estera, Zvjezdana, Predrag, Oliver
 2 U   Bernardin, Oton, Višnja, Ostoja
 3 S   Toma ap., Tomislav, Rajmund, Leon
 4 Č   Elizabeta P., Elza, Laura, Berta
 5 P   Ćiril i Metod, Slaven, Antun
 6 S   Marija Goretti, Marica, Bogomila, Agata
 7 N   14. NEDJ KROZ GOD; Vilibald, Goran

Sljedeće nedjelje su svete mise sljedećim rasporedom: 

  • 9 sati - Široka Kula
  • 11 sati Lički Osik

Jučer je u gospićkoj katedrali zaređen za svećenika vlč. Josip Tomljanović koji je rodom iz župe Senj. Svoju prvu mladu misu slaviti će u svojoj rodnoj župi i senjskoj katedrali 7. srpnja u 12 sati. Molimo svi zajedno za novog radnika na njivi Gospodnjoj!

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se