DEVETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

16 P   Rok, Stjepan, Krunoslav, Roko
 17 S   Miron, Klara, Natalija, Slobodan
 18 N   20. NEDJ KROZ GOD; Jelena Križarica

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

U četvrtak slavimo veliki marijanski blagdan Uznesenje Blažene Djevice Marije na nebo ili Veliku Gospu. Svi možemo hodočastiti u naše biskupijsko svetište Gospe Krasnarske ili u župu Klanac. Pomolimo se našoj nebeskoj Majci!

U petak je blagdan sv. Roka koji se kod nas posebno slavi u Brušanima i Perušiću. U Brušanima su svete mise u 11 i 18 sati, a u Perušiću u 18 sati.

Najavljuje se hodočašće u svetište Predragocjene Krvi Kristove u Ludbreg 31. kolovoza. Prijaviti se možete iza svetih misa ili u župnom uredu.