DVADESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

 26 P   Anastazije, Jadranko, Branimir, Rufin
 27 U   Monika, Honorat, Časlav, David, Bogoljub
 28 S   Augustin, Tin, Gustav, Živko
 29 Č   Mučeništvo Ivana Krstitelja; Sabina
 30 P   Feliks, Veseljko, Radoslav, Margarita
 31 S   BDM od Suza, Nikodem, Josip iz Arimateje
1 N   22. NEDJ KROZ GOD; Tamara, Verena

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9 sati slavi se u Širokoj Kuli. Sveta misa u 11 sati je redovito u Ličkom Osiku.

U subotu hodočastimo u svetište Predragocjene Krvi Kristove u Ludbreg. Cijena puta je 150 kuna. Kreće se u 5 sati ujutro. Autobus polazi sa kolodvora iz Gospića i redom će pokupiti hodočasnike na Starom Ličkom Osiku (kod crkve), u Naselju i Perušiću.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se