Božićna priredba u OŠ Lički Osik

Objavljeno   

Uz malo napora, još jedno polugodište je iza nas.

I ovaj put nema zaključenih ocjena pa su učenici kraj ove kalendarske godine dočekali s manje nervoze i stresa.

Na početku svečanosti, školski zbor je otpjevao himnu, nakon koje je slijedio govor i čestitka ravnatelja Antonia Milinkovića koji je svima čestitao Božić i Novu godinu te se osvrnuo na školsku kuhinju koja će početi sa svojim radom u drugom polugodištu.

Program je kao i svake godine završio uz ples i pjesmu Folklorne skupine i Tamburaškog orkestra.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se