PETA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

10 P   Bl. Alojzije Stepinac, Vjekoslav
11 U   Gospa Lurdska, Mirjana, (Dan bolesnika)
12 S   Damjan, Zvonimir, Zvonko, Eulalija
13 Č   Katarina Ricci, Božidar, Pavao
14 P   Valentin, Ivana, Zdravko, Vital
15 S   Klaudije, Vitomir, Vito, Faust, Tin
16 N   6. NKG; Julijana, Onezim, Miljenko

U ponedjeljak slavimo bl. Alojzija Stepinca. Njegovi moći čuvamo u oltaru crkve sv. Mateja u Širokoj Kuli, a također u crkvi nalazi se njegov kip. Molitva krunice započinje u 18 sati, a sveta misa je u 18:30 sati u crkvi sv. Mateja.

U utorak je blagdan Gospe Lurdske. Sveta misa se slavi u Širokoj Kuli u 18:30 sati. Molitva krunice počinje u 18:00 sati.

U srijedu nastavljamo sa devetnicom sv. Josipu. Sveta misa se slavi u 18:30 u Ličkom Osiku. Prije svete mise je molitva krunice u 18:00 sati.

Župni vjeronauk je prema sljedećem rasporedu:

• KRIZMANICI
    • ponedjeljak - 16:00 sati - 7. razred
      • 16:30 sati - 8. razred
  • PRVOPRIČESNICI
    • srijeda - 16:00 sati - 2. razred
      • 16:30 sati - 3. razred

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.