NAJAVA: Sakrament krizme u našoj župi na Nedjelju Presvetog Trojstva 7. lipnja

Objavljeno   

NAJAVA: Sakrament krizme u našoj župi na Nedjelju Presvetog Trojstva 7. lipnja

Poštovani roditelji krizmanika i dragi krizmanici!

U ponedjeljak 25. svibnja se veći dio roditelja odazvao na roditeljski sastanak u vezi podjeljivanja sakramenta potvrde ili krizme. Kako ste se svi složili da se krizma u našoj župi održi u ovom vremenu, župnik preč. Luka Blažević uputio je upit oko datuma održavanja u Gospićko-senjsku biskupiju.

Biskupija je odlučila da će sakrament potvrde u našoj župi biti 7. lipnja 2020. godine, na Nedjelju Presvetog Trojstva na svetoj misi u 11 sati.

Ostali datumi u mjesecu lipnju više nisu mogući, a bolje je da se održi za vrijeme trajanja nastave u školama.

Ostale informacije, a tiču se neposredne pripreme biti će objavljene također na webu.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se