Slavlje Prve Svete Pričesti

U nedjelju 14. lipnja u našoj župi bilo je posebno svečano. Šesnaestero djece po prvi puta primilo je Isusa u svoje srce u maloj bijeloj hostiji.

Svetu misu u 11 sati pod kojom je podijeljen sakrament euharistije predvodio je župnik preč. Luka Blažević.

Na svečanoj sv. misi, uz prigodne recitacije,  djeca su aktivno sudjelovala na svečanoj sv. misi u kojoj su po prvi put primili Sv. Pričest.

Nakon propovijedi prvopričesnici su obnovili svoja krsna obećanja.
Prije i nakon svete pričesti prvopričesnici su s nekoliko recitacija zahvalili dragom Bogu na neizmjernom daru koji su primili, a isto tako i svojim roditeljima na daru života koji su im dali.

Prvoj Svetoj pričesti pristupili su:

1. Anamarija Idžanović
  2. Matea Ivanišević