1. nedjelja došašća

1. nedjelja došašća

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

29 N   1. DOŠAŠĆA; Iluminata, Svjetlana, Vlasta
 30 P   Sv. Andrija ap, Andro, Andrea, Hrvoje
 Prosinac  2020.
 1 U   Eligije, Natalija, Božena, Kazimir
 2 S   Blanka, Živana, Bibijana, Silverije
 3 Č   Franjo Ksaverski, Klaudije, Lucije
 4 P   Barbara, Ivan Damašćanski, Kristijan
 5 S   Sabina, Kristina, Savka, Slavka
 6 N   2. DOŠAŠĆA; Sv. Nikola biskup

Sljedeće nedjelje sveta misa se slavi u 9 sati u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu

Ovaj tjedan nažalost nema zornica u našoj župi jer čekamo da se župnik oporavi od bolesti. Da ne bi bilo nekih priča, župnik je u župnom stanu te se dobro oporavlja od upale pluća i sve župljane pozdravlja!

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se