ŠESTA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

ŠESTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

15 P  Klaudije, Vitomir, Onezim
16 U  Julijana, Samuel, Danijel, Miljenko
17 S  Pepelnica / Čista srijeda (post i nemrs)
18 Č  Šimun, Bernardica, Flavijan, Vilim
19 P  Konrad, Ratko, Blago, Rajko
20 S  Leon, Lav, Lea, Franjo i Jacinta
21 N  1. KORIZMENA; Petar Damiani

U srijedu je Čista srijeda ili Pepelnica. Sveta misa je u 18,00 sati. Krunica počinje u 17,30 sati.

U petak pobožnost križnog puta počinje u 17,30 sati. U 18,00 sati svetu misu predvodi generalni vikar biskupije mons. Marinko Miličević jer je 19. u mjesecu te je taj dan predviđen za pobožnost sv. Josipa pošto se nalazimo u Godini sv. Josipa.

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se