Drugi dan duhovne pripreme

Objavljeno   

Drugi dan duhovne pripreme

U četvrtak 18. ožujka bio je drugi dan duhovne pripreme za proslavu župnog blagdana sv. Josipa.

Duhovna priprema započela je molitvom krunice i nastavila se slavljem svete mise koje je predvodio generalni vikar biskupije mons. Marinko Miličević u suslavlju s vlč. Zlatkom Sušićem. Vjernici su također prije svete mise imali prigodu za svetu ispovijed.

Mons. Marinko u svojoj propovijedi se osvrnuo na ljubav prema Bogu koju svi trebamo gajiti. Tu istu ljubav i povjerenje imao je sveti Josip. Morali su živjeti u drugoj poganskoj zemlji kao migranti, ali Bog je imao svoj plan. Sigurno nije bilo lako. Kada je došlo vrijeme, vratitli su se u svoju domovinu. Kasnije nakon Isusove smrti kršćanstvo se jako počelo širiti na tom području gdje su oni boravili jer su sigurno tlo natopili suzama, a Bog je to obilato nagradio.

Sveti Josipe, moli za nas!

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se