SEDMA VAZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

SEDMA VAZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

17 P  Paškal, Paško, Bruno, Akvilin, Gizela
18 U  Ivan I, papa; Venancije, Feliks, Srećko
19 S  Celestin V, papa; Teofil, Rajko
20 Č  Bernardin Sijenski, Akvila, Lidija, Zlatka
21 P  Kristofor, Dubravko, Eugen
22 S  Rita, Helena, Jagoda, Jelka, Renata
23 N  DUHOVI / PEDESETNICA

Svaku večer u 18 sati molimo krunicu BDM i u 18,30 sati slavimo svetu misu.

U srijedu u 16,00 sati vjeronauk imaju prvopričesnici.

Sljedeću nedjelju slavimo blagdan Duhova. Sveta misa u 9 sati slavi se u Ličkom Osiku dok se svečana sveta misa u 11 sati slavi u stoljetnoj crkvi Duha Svetoga u Mušaluku koju je dao sagraditi pop Marko Mesić.

Na Duhovski ponedjeljak misa u 11 sati također se slavi u Mušaluku. 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se