TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

TRINAESTA JE NEDJELJA KROZ GODINU.

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

28 P  Irenej, Mirko, Vinka, Lucija, Smiljan
29 U  Sv. Petar i Pavao, ap; Krešimir
30 S  Rimski prvomučenici, Kajo
1 Č  Aron, Estera, Zvjezdana, Stela, Predrag
2 P  Bernardin, Oton, Višnja, Ostoja
3 S  Sv. Toma, ap; Tomislav, Rajmund, Leon
4 N  14. NEDJ. KG; Elizabeta Portugalska

U utorak slavimo apostolske prvake sv. Petra i Pavla. Sveta misa u našoj župi je u 18,30 sati, a molitva krunice počinje u 18,00 sati. U 18,00 sati Ribnik slavi svog nebeskog zaštitnika sv. Petra pa tko je u mogućnosti može prisustvovati na misnom slavlju.

Sljedeće nedjelje sveta misa u 9 sati slavi se u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli jer je prva nedjelja u mjesecu, a misa u 11 sati redovito u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku.

U četvrtak najavljujemo tribinu u 19 sati. Gost predavač je nama poznati dr.sc. Josip Fajdić iz Požege. Na tribini će predstaviti knjigu o Ličanima i Slavoncima.