ŠESNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

23 P  Brigita Švedska, Ezekijel, Apolinar
24 S  Kristina, Mirjana, Kunigunda, Eufrazija
25 N  17. NEDJ. KGSv. Jakov st, ap; Kristofor

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

U ponedjeljak 19. srpnja u 19 sati u Pučkom učilištu u Gospiću je predstavljanje knjige pokojnog biskupa Mile Bogovića Ljudi na mom životnom putu.

U utorak 20. srpnja u 18 sati našu župu posjetiti će bogoslovi naše biskupije. Ove godine obilaze gospićki dekanat.

U srijedu kroz našu župu prolazi Marijanski zavjet za Domovinu. Možemo se priključiti hodočasnicima i hodočastiti s njima jedan dio puta. Također kada ih vidite možete im ponuditi okrjepu (vodu, sok, kolače...).

U četvrtak je Dan grada Gospića i slavimo Mariju Magdalenu. Sveta misa u Gospićkoj katedrali slavi se u 10 sati.

Iduće nedjelje slavimo Jakova apostola u Bilaju. Sveta misa je u 11 sati.