Jelena Jela Biljan iz Mušaluka proslavila stoljeće života

Jelena Jela Biljan iz Mušaluka proslavila stoljeće života

U petak 6. kolovoza naša župljanka Jelena Jela Biljan proslavila je stoti rođendan uz svoje najmilije.

Proslava je održana u krugu  svoje obitelji i supruga Pave koji ima 94 godine. Na rođendanu  je prisustvovao i naš župnik preč. Luka Blažević. Župnik preč. Luka čestitao je gospođi Jeli na ovoj velikoj obljetnici slavlja te im zaželio obilje Božjeg blagoslova i sreće u zdravlju u daljnjem životu.

Župnik je uz poklon slavljenici poklonio i krunicu kojoj se slavljenica posebno obradovala kako bi i dalje mogla pridonositi molitve dragom Bogu i BDM za cijelu župu i svoju obitelj.