DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

6 P  Zaharija, Davor, Boris
7 U  Sv. Marko Križevčanin, Blaženko
8 S  Rođenje BDM / Mala Gospa
9 Č  Petar Claver, Strahimir, Sebastijan
10 P  Nikola Tolentinski, Pulherija, Emilijan
11 S  Proto i Hijacint, Cvjetko, Miljenko
12 N  24. NEDJ. KGIme Marijino, Mirjam

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličpm Osiku u 9 i 11 sati.

U srijedu slavimo blagdan Male Gospe. Sveta misa je u Buniću u 17 sati.

Sljedeću subotu slavimo Dan hrvatskih mučenika na Udbini. Svečano euharistijsko slavlje u 10.30 sati predvodit će splitsko-makarski nadbiskup i metropolit Marin Barišić. Popodnevna misa bit će u 18 sati.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se