Dolazak lika Gospe od Krasna u Gospić

Dolazak lika Gospe od Krasna u Gospić

U subotu 16. listopada u Gospićko-senjskoj biskupiji otvorit će se rad Biskupijske sinode. Svečano misno slavlje u 16 sati u gospićkoj katedrali Navještenja BDM predvoditi gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić.

Tom prigodom u Katedrali vjernicima na štovanje bit će izložen lik Gospe od Krasna, zaštitnice Gospićko-senjske biskupije.

Gospa Krasnarska svečano će biti unesena u ulaznoj procesiji misnog slavlja u 16 sati.

Kao Biskupijska zajednica želimo naš Sinodski hod, ali i sve naše vjernike i svakodnevne potrebe povjeriti našoj najmoćnijoj zagovornici Gospi Krasnarskoj.   
 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se