PRVA NEDJELJA DOŠAŠĆA

3 P  Franjo Ksaverski, Klaudije, Lucije
4 S  Barbara, Ivan Damašćanski, Kristijan
5 N  2. DOŠAŠĆA; Saba, Krispina

Sljedeće nedjelje sveta misa se slavi samo u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 11 sati.

Svako jutro slavimo mise zornice. Slavit ćemo ih u kapelici župnog stana kao i do sada u 7 sati. molitva krunice počinje u 6,30 sati.

Ako je nekome ovo kasno vrijeme za zornicu zbog posla, u Gospići je zornica u 6,00 sati.

Župni vjeronauk je redovito prema rasporedu. Krizmanici imaju utorkom. Sedmi razred u 16,00 sati te 8. razred u 16,30 sati. Prvopričesnici prema dogovoru s vjeroučiteljicom.

U sakristiji možete nabaviti nove katoličke kalendare kao i ostali katolički tisak.