DRUGA NEDJELJA DOŠAŠĆA

Objavljeno   

DRUGA NEDJELJA DOŠAŠĆA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

6 P  Sv. Nikola, biskup; Nikolina, Nikša
7 U  Ambrozije, Agaton, Urban, Dobroslav
8 S  Bezgrješno začeće BDM; Imakulata
9 Č  Valerija, Zdravka, Abel, Radmila
10 P  Gospa Loretska, Loreta, Julija, Judita
11 S  Damaz, Damir, Danijel pust., Artur
12 N  3. DOŠAŠĆA; BDM Guadalupska

Sljedeće nedjelje misno slavlje je u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 11 sati. Iza svete mise birati će se novi članovi Pastoralnog vijeća jer je sadašnjim članovima istekao mandat. Sva milostinja sa svete mise ići će za potrebe Caritasa jer je ujedno i Nedjelja Caritasa.

Svakog jutra su mise zornice u 7,00 sati. Molitva krunice počinje u 6,30 sati.

U sakristiji možete nabaviti katolički tisak kao i nove katoličke kalendare .

Župni vjeronauk je redovito. Prvopričesnici ponedjeljkom, a krizmanici imaju utorkom.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se