DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU

Objavljeno   

DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 3Ime Isusova, Mladenka
UTO 4Anđela; Borislav; Emanuel
SRI 5Miljenko; Emilijana; Radoslav
ČET 6BOGOJAV. TRI KRALJA
PET 7Rajmund; Rajko; Lucijan
SUB 8Gospa od brze pomoći; Severin; Teofil
NED 9 Krštenje Gospodinovo. KROZ GOD. Julijan; Miodrag; Julijana

 

Sljedeće nedjelje sveta misa se slavi u Ličkom Osiku u 11 sati.

Na blagdan Bogojavljenja ili Sveta tri kralja sveta misa je također u 11 sati.

 

Blagoslov obitelji do sada teče prema rasporedu. Blagoslovljene su sve obitelji do pruge. Raspored za ovaj tjedan je sljedeći:

PONEDJELJAK: OSTROVICA, NOVOSELIJA, URIJE, HRV. PROLJEĆA

UTORAK: ŠIROKA KULA i KULJSKA CESTA

Od srijede svećenik kreće sa blagoslovom obitelji u naselju Lički Osik. Kreće u ulici sv. Josipa od igrališta kao i prijašnjih godina. U četvrtak na blagdan Sveta tri kralja blagoslov se nastavlja popodne iza svete mise. Napominjemo da u blagoslovu hoda samo jedan svećenik te molimo za strpljenje. Ovisi o broju obitelji, blagoslov će se u naselju završiti u petak ili subotu. 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se