PETA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

PETA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 7BI. Pio IX. papa; Rikard; Držislav
UTO 8Jeronim Emil.; Jozefina Bak.
SRI 9Skolastika; Apotonija. Sunčana
ČET 10STEPINĆEVO
PET 11GOSPA LURDSKA; Dan bolesnih
SUB 12Eulalija; Melecije, Zvonimir
NED 13 6. KROZ GOD. Katarina Ricci, Božidara

 

Sljedeće nedjelje sveta misa se slavi u 11 sati u Ličkom Osiku.

U petak slavimo Gospu Lurdsku i obilježavamo Dan bolesnika. Molitva krunice počinje u 17,00 sati, a u 17,30 sati slavi se sveta misa. Tom prigodom tko želi primiti bolesničko pomazanje na svetoj misi može se ispovjediti prije svete mise od 17,00 sati.  Sveta misa će se slaviti u kapeli župnog stana.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se