OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

 

PON 28Roman; Teofil; Bogoljub; Vikica
UTO 1Albin; David; Jadranko; Zoran
SRI 2Čista srijeda - pepelnica, Lucije; čedomil; Iskra; ines
ČET 3Kunigunda; Marin; Kamilo; Anzelmo
PET 4Kazimir; Eugen; Natko
SUB 5Euzebije,Vedran; Lucijel. papa
NED 6 1. Korizmena ¨Čista¨. Marcijan; Agneta; Zvjezdana

 

Župni vjeronauk je ovog tjedna redovito. Pričesnici imaju ponedjeljkom, a krizmanici utorkom.

U srijedu je Čista srijeda ili Pepelnica te započinjemo svoj korizmeni hod. Ujedno je strogi post i nemrs. Molitva krunice u našoj župi sv. Josipa počinje u 17,00 sati. Iza molitve krunice slavi se sveta misa u 17,30 sati sa obredom pepeljenja.

U petak u 17,00 sati je pobožnost križnog puta. Iza pobožnosti slavi se sveta misa.

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u 11 sati u Ličkom Osiku 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se