PETA KORIZMENA NEDJELJA

PET 8Dionlzije; Diogen; Klement
SUB 9Marija Kleofina; Demetrije
NED 10 CVJETNICA. Ezekijel; Apolonije; Sunčica

Sljedeće nedjelje slavimo Nedjelju Muke Gospodnje ili Cvjetnicu. Sveta misa sa procesijom od Pastoralnog centra počinje u 11 sati.

Župni vjeronauk za sakrament pričesti i krizme je redovito. Pričesnici imaju ponedjeljkom, a krizmanici utorkom već sada ustaljenim rasporedom.

U utorak od 18,00 sati vjernici imaju prigodu za svetu ispovijed. Župnik će biti na raspolaganju u župnom uredu.

U utorak u 19,00 sati u Pastoralnom centru je sastanak Međužupnog pastoralnog i ekonomskog vijeća župa Lički Osik i Široka Kula.

U petak u 17,00 sati je pobožnost križnog puta. U 17,30 se slavi sveta misa.

Još uvijek se možete uključiti u pomoć za obitelji iz Ukrajine, bilo dodijelom tj. ustupanjem kuće ili stana koji vam je višak ili životnih potrepština (hrane, odjeće....). U ovom trenutku na području naše biskupije ih ima oko 10 000. Uključite se!