ČETVRTA VAZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

ČETVRTA VAZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 9Pahomije; Mirna
UTO 10Ivan Merz; Gospa Trsatska
SRI 11DOBRI PASTIR; Mamerto
ČET 12SV. LEOPOLD MANDIĆ; Pankracile; Svevlad
PET 13GOSPA FATIM.; Servancije
SUB 14Matija ap.; Matko, Mate
NED 15 5. Uskrsna. Izidor; Sofija; Sonja

 

Sljedeće nedjelje sveta misa se slavi u Ličkom Osiku u 11 sati. 

U ponedjeljak u 16,30 imaju župnu katehezu prvopričesnici.

U utorak sedmi razred dolazi u 18,00 sati na molitvu krunice i svetu misu.

Svakog dana molitva krunice počinje u 18,00 sati, a u 18,30 sati se slavi sveta misa.

U subotu se na Udbini održava komemoracija za žrtve Bleiburga. U 10,00 sati počinje pobožnost križnog puta od crkve sv. Marka Groba. Sveto euharistijsko slavlje u 12,15 sati predvodi pomoćni đakovačko-osječki biskup mons. Ivan Čurić.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se