DVADESETA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESETA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 15VELIKA GOSPA
UTO 16Stjepan Ugarski; Rok
SRI 17Hijacint; Liberat; Miron
ČET 18Sv. Jelena Križarica
PET 19Ivan Eudes; Ljudevit; Tekla
SUB 20Bernard iz Clarvauxa; Samuel
NED 21 21. KROZ GOD. Pio X. papa; Hermogen

U ponedjeljak kada slavimo Veliku Gospu i u utorak na spomendan sv. Roka sveta misa u našoj župi je u 9 sati.

Na Veliku Gospu svete mise u Klancu su u 9, 11 i 18 sati. Na Krasnom su svete mise u 8, 10,30 i u 16,00 sati. Svetu misu u 10,30 sati predvodi biskup mons. Zdenko Križić i izravni je prijenos na HRT-u.

Na spomendan sv. Roka kojeg slave u Perušiću sveta misa je u 17 sati u istoimenoj crkvi u Perušiću.

Sljedeće nedjelje sveta misa je u Ličkom Osiku u 11 sati.

Sljedećih dana u našu crkve stiže novi sedes ili stolice u svetištu pokraj oltara gdje sjedi svećenik. Također nabavljamo i novu stazu koja ide od ulaza u crkvu do oltara. Ispred nas su još radovi oko ograde oko crkve što će se isto brzo realizirati. Svatko tko želi može prisustvovati sa svojim prilogom.

U sakristiji možete nabaviti katolički tisak kao i kalendare za novu 2023. godinu.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se