DVADESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 29Glavosijek Ivana Krstitelja
UTO 30Feliks i Adaukt; Gaudencija
SRI 31Rajmund, Rajko; Optat
ČET 1Jošua, Siksto, Terencije, Verena, Viktor
PET 2Kalista; Severina; Divna; Veljka
SUB 3Grgur Veliki; Grga; Gordana
NED 4 23. KROZ GOD. Ruža Viterbska; Marcel; Dunja

 

Sljedeće nedjelje sveta misa je u Ličkom Osiku u 11 sati.

Sljedeće subote 3. rujna je blagoslov samostana sestara karmeličanki. Sveto misno slavlje ispred samostana predvodi  apostolski nuncij u Republici Hrvatskoj mons. Giorgio Lingua. Odazovimo se prisustvom i molitvom za ovaj veliki događaj za našu biskupiju! Kardinal Stepinac je od sestara karmeličanki napravio 4 bedema u Zagrebačkoj biskupiji. Neka ovaj bedem u kršnoj Liki bude svima na poticaj.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se