DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 5Majka Terezija; Lovro Jus.
UTO 6Zakarija; Eleuterij; Boris; Davor
SRI 7Sv. Marko Križevčanin; Regina
ČET 8RODENJE MARIJINO MALA GOSPA
PET 9Petar Klaver; Strahimir
SUB 10Nikola Tolentinski; Pulherija
NED 11 24. KROZ GOD. Proto i Hijacint; Helga

 

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u Ličkom Osiku u 11 sati.

Sutra u ponedjeljak počinje nova školska i vjeronaučna godina. Početak nove školske godine započeti ćemo blagoslovom u školi u Ličkom Osiku.

Sutra u  ponedjeljak je misa u Ličkom Osiku u 9 sati.

Na Malu Gospu sveta misa je u Buniću u 17 sati.

U subotu 10. rujna na Udbini proslaviti ćemo Dan hrvatskih mučenika. Program proslave počinje u 8,45 sati križnim putem od crkve sv. Marka. U 10,30 je euharistijsko slavlje koje u zajedništvu sa ostalim biskupima i svećenicima predvodi varaždinski biskup mons. Bože Radoš. 

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se