DVADESET I SEDMA NEDJELJA KROZ GODINU

UTO 4Franjo Asiški; Franka; Kajo
SRI 5Sv. Faustina K.; Flavijan
ČET 6Bruno; Fides; Verica
PET 7BDM od Krunice (Ružarija)
SUB 8Demetrije i dr.; Hugo; Šimun
NED 9 28. KROZ GOD. Dionizije Aerop.;lvan Leonard

Sljedeće nedjelje sveta misa slavi se u Ličkom Osiku u 11 sati.

Listopadske pobožnosti su svakog dana. Počinje se molitvom krunice u 17,30 sati, a u 18,00 sati se slavi sveta misa.

U ponedjeljak u 17 sati pozivaju se roditelji djece 2. i 3. razreda, tj. roditelji prvopričesnika.

U utorak se pozivaju roditelji krizmanika tj. roditelji djece 7. i 8. razreda u 18,00 sati.

U sakristiji možete nabaviti katoličke kalendare za sljedeću godinu kao i ostali katolički tisak. Taođer preporučujemo novi broj župnog lista Providnost koji je izašao uoči Matejeva u Širokoj Kuli.

Kao što ste mogli vidjeti, u crkvi imamo nove stolice u prostoru oko oltara ili u svetištu. Tko je u mogućnosti, može pomoći svojim dobrovoljnim prilogom.