DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

DVADESET I OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 10Franjo Borgia; Daniel i dr.
UTO 11Ivan XXIII. papa; Prob
SRI 12Serafin, Maksimilijan
ČET 13Eduard, Edo; Hugolin
PET 14Kalist papa; Ljeposlav; Divna
SUB 15Terezija Avilska; Rezika; Valter
NED 16 29. KROZ GOD. Hedviga; Marija Margareta A.

Sljedeće nedjelje sveta misa se slavi u župnoj crkvi sv. Josipa u 11 sati.

Župni vjeronauk za pričest i krizmu je utorkom prema rasporedu kojeg su djeca dobila.

Listopadske pobožnosti su svakim danom. U 17 sati počinje molitva krunice, a u 17,30 sveta misa.

U srijedu ćemo skupljati plodove zemlje za naša sjemeništa. Znamo i sami da ja urod ove godine manji, ali uvijek možemo dati nešto od srca.

U četvrtak 13. listopada sjećamo se žrtava Široke Kule i okolnih mjesta. Svetu misu u 17 sati predvodi vlč. Josip Tomljanović, a iza svete mise biti će molitva kod spomenika za sve žrtve.

Tečaj za brak je ovaj tjedan u Gospiću i traje od četvrtka do nedjelje.

Organizira se hodočašće u Međugorje 4. i 5. studenog. Cijena je 400 kuna te se možete upisati u župnom uredu te odmah uplatiti.