Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Objavljeno   

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Kao i svake godine i ovog smo listopada u našoj školi obilježili Dane zahvalnosti za kruh i plodove zemlje. Danas od ranog jutra školom su se širili mirisi kruha, peciva, kolača i plodova zemlje. Tako je škola poprimila jedan vrlo „ domaćinski ugođaj“.

Naš nas je župnik, preč. Luka Blažević, pozdravio, te je molitvom i Božjom Riječju zazvao Božji blagoslov na sve donesene darove.

Duhovni plodovi takvog susreta osjećali su se i u zajedničkom, radosnom i nestrpljivom blagovanju.

Ovim putem želimo zahvaliti, vama dragi roditelji, bez čijeg truda i ljubavi ne bismo mogli na ovako svečan način upriličiti ovu svečanost u našoj školi.

I na kraju, neka svi darovi koje nam daruje Gospodin budu blagoslov za vas i vaše obitelji!

 

Foto: Ivana Đapić
 

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se