TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 24Antun M. Claret; Jaroslav
UTO 25Krizant i Darija; Katarina K.
SRI 26Demetrije; Dmitar; Zvanimir
ČET 27Sabina, Kontardo; Gordana
PET 28Šimun i Juda Tadej, apostoli
SUB 29Mihovil Rua; Narcis; Darko
NED 30 31. KROZ GOD. Marcijan; Marsela; German

 

Sljedeće nedjelje sveta misa je u Ličkom Osiku u 11 sati.

Svakog dana su u našoj crkvi listopadske pobožnosti. Sutra u ponedjeljak sveta misa je u 16,30 sati, a nakon nje je sveta misa.

Župni vjeronauk je redovito prema rasporedu.

U sakristiji možete nabaviti nove katoličke kalendare.

Za Međugorje 4. i 5. 11. je trenutno popunjeno 35 mjesta što znači da je još 15 mjesta slobodno.

Počinjemo sa Tribinama četvrtkom. Ovog četvrtka gost predavač je Dario Kordić iz Zagreba. On je bio haški uznik i zatočenik, ratnik i političar, a završio je i studij teologije. Progovoriti će o Mističnoj slobodi u okovima. Tribina počinje u 19 sati u našem Pastoralnom centru i svi ste pozvani. Prije tribine u 18 sati je molitva krunice i sveta misa u 18,30 sati.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se