TRIDESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

TRIDESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 14Nikola Tavelić; Ivan Trogirski
UTO 15Albert Veliki: Berto; Leopold
SRI 16Margareta; Gertruda
ČET 17Elizabeta Ugarska; lgor
PET 18Posv. bazilika sv. Petra i Pavla
SUB 19Krispin; Elizabeta; Salomeja
NED 20 Krist Kralj Feliks Valois; Srećko; Edmund

 

Sljedeće nedjelje sveta misa je redovito u Ličkom Osiku u 11 sati.

U petak 18. studenog sjećamo se žrtve Vukovara. Tom prigodom možemo simbolično zapaliti svijeće na svojim prozorima.

Djeca župnik vjeronauk imaju u utorak prema rasporedu.

Za dva tjedna imati ćemo predstavljanje prvopričesnika i krizmanika. Svi se pozivaju na redovno pohađanje župnog vjeronauka i svetih misa.

Pred nama je još uređenje okoliša crkve tj. ograde. Sve to ide puževim koracima jer ispada da se crkvi ne može pomoći. Uz Božju pomoć i taj projekt će polako krenuti i doći svome kraju kako bi naša crkva imala jednu dostojanstvenu cjelinu i okoliš. Tko može uvijek može ostaviti svoj dobrovoljni prilog u sakristiji ili nakon svetih misa. 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se