DRUGA NEDJELJA DOŠAŠĆA

Objavljeno   

DRUGA NEDJELJA DOŠAŠĆA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 5Saba; Krispina; Dalmatin
UTO 6Nikola biskup; Nikša
SRI 7Ambrozile; Agaton
ČET 8BEZGREŠNO ZAČEĆE BDM; Marija
PET 9Abel; Valerija; Zdravka
SUB 10Gospa Loretska; Julija
NED 11 3. Ned. Došašća Damaz; Damir; Sabin; kv.

 

Sljedeća nedjelja je 3. nedjelja došašća i sveta misa u Ličkom Osiku je u 11 sati. Ujedno se u Crkvi obilježava i Nedjelja Caritasa. Sav prilog koji se skupi u milostinji ići će za potrebe Caritasa. Također se može nazvati i donacijski broj 0609010.

Zornice su svakog jutra u 7. sati. Molitva krunice počinje u 6,30 sati. Također je prilika i za svetu ispovijed prije mise. 

U utorak je župna kateheza za sakramente prema rasporedu.

Župa Trnovac u utorak slavi svog zaštitnika sv. Nikolu. Sveta misa je u 17 sati.

U četvrtak je svetkovina Bezgrešnog začeće BDM.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se