DRUGA KORIZMENA NEDJELJA

PET 10Emil, Makarije; Kajo, Simplicije
SUB 11Firmin; Tvrtko; Kandid
NED 12 3. Korizmena ¨Bezimena¨. Teofan; Bernard; Maksimilijan

Sljedeće nedjelje sveta misa slavi se redovito u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 11 sati.

Ovaj tjedan vjeronauk za djecu koja se pripremaju za sakramente je redovito.

U petak pobožnost Križnog puta počinje u 17,30 sati i nakon pobožnosti slavi se sveta misa.

Pozivaju se budući supružnici tj. zaručnici zbog sklapanja braka da se prijave na Zaručnički tečaj koji će se održati u dvorani Caritasa u Gospiću od 10.  do 12. ožujka. Susreti počinju u 20,00 sati.

U crkvi možete ostaviti svoj prilog za stradale u potresima kao i nazvati Caritasov donacijski telefon 0609010. Posebno molimo također za Ukrajinu tj. prestanak rata jer ono što možemo čuti i vidjeti na televiziji je prestrašno.