Cvjetnica

PET 7VELIKI PETAK; Ivan de la Salle, Herman
SUB 8VELIKA SUBOTA; Dionlzije; Diogen; Klement
NED 9 USKRS. Marija Kleofina; Demetrije

U srijedu je u gospićkoj katedrali u 10,30 sati misa posvete ulja. Na taj dan također predajemo priloge za biskupijske ustanove koje smo skupljali tijekom ove korizme.

Od ovog utorka župni vjeronauk imaju samo 3. i 8. razred jer se približava vrijeme kada bi trebali primiti sakramente pričesti i krizme.

Na Veliki četvrtak misa Večere Gospodnje u našoj župi je u 18,00 sati.

Obredi Velikog petka počinju u 18,00 sati.

Na Veliku subotu, Vazmeno bdijenje u 19,00 sati je u župi Široka Kula, a u 21,00 sat u Ličkom Osiku.

Svete mise na dan Uskrsa su u 9,00 sati u Širokoj Kuli i u 11,00 sati u Ličkom Osiku.

Na Uskrsni ponedjeljak sveta misa je u Ličkom Osiku u 11,00 sati.