Odbor za SKHM sastao se u Gospiću

Objavljeno   

Odbor za SKHM sastao se u Gospiću

U četvrtak, 4.,svibnja, točno godinu dana prije Susreta Hrvatske Katoličke Mladeži u Gospiću, sastali su se članovi organizacijskog odbora, predvođeni ocem biskupom Zdenkom Križićem. Pitanja o kojima je Odbor razgovarao usko su vezana uz organizaciju primanja mladih u smještaj, postavljanje postolja na kojem će se održati središnji dio susreta HKM, Sveta Misa te planovi za daljnji nastavak organizacije.

Prilikom sastanka, Organizacijski Odbor, ugostio je predstavnike Fakulteta prometnih znanosti Veleučilišta Nikola Tesla u Gospiću, dekanicu dr. sc. Vlatku Ružić te  dr. sc. Ivo Peku koji je predstavio plan organiziranja cestovnog prometa, te putanje kretanja mladih prilikom SHKM –a. Također, zajedno sa članovima Organizacijskog  Odbora SHKM –a, dekanica dr. sc. Vlatka Ružić, dr. sc. Ivo Peko, te predstavnici DIDI SOUND tvrtke, koja će voditi tehničku logistiku na samom susretu, uputili su se na stadion Balinovac gdje će se održati središnje misno slavlje.

 

GSB

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se