SEDMA VAZMENA NEDJELJA

SEDMA VAZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 22Rita; Jagoda; Renata; kv.
UTO 23Deziderije; Željko; Željana
SRI 24Marija Pomoćnica; Vinko; kv.
ČET 25Marija Majka Crkve; Beda časni; Grgur VIL
PET 26Filip Nen; Zdenko
SUB 27Augustin Kenterberijski
NED 28 Pedesetnica - Duhovi German; Villm; Velimir

Sljedeće nedjelje slavimo blagdan Duhova. Sveta misa slaviti će se u crkvi Duha Svetoga u Mušaluku u 11,00 sati. Nakon svete mise poznati hrvatski fotograf Šime Strikoman napraviti će milenijsku fotografiju pored crkve. Svi ste pozvani. Na duhovski ponedjeljak je misa također u Mušaluku u 11,00 sati.

Svibanjske pobožnosti su svakog dana. U 18,00 sati počinje molitva krunice, a u 18,30 sati slavi se sveta misa.

U srijedu svoj župni god slavi župa Trnovac. Sveta misa je na Jadovnom u 18,00 sati. Duhovna priprema je i u ponedjeljak i utorak u 19,00 sati.

Pozivamo sve župljane da prijave svoje obitelji za smještaj mladih sljedeće godine za vrijeme Susreta hrvatske katoličke mladeži.

U utorak se pozivaju svi mladi i koji se tako osjećaju na susret koji će se održati u Pastoralnom centru u Otočcu. Naša biskupija formira zbor mladih i svi ste pozvani. Odazovite se.